SVĚTOVÉ TALENTY

Další díly: Juan Iturbe a Oscar. Tento web se zabývá životopisy fotbalových talentů do 21 let.

Španělsko

Dlouho slibovaný životopis Davida De Gey, teprve 20leté gólmánské jedničky Atletica Madrid, je tu.
Španělsko se může chlubit velkou základnou talentovaných fotbalistů. Ještě více ale vyčnívají hráči, kterým se přezdívá tzv. "zázračné dítě." My si dnes jedno takové představíme.
Barcelona, Real Madrid či Arsenal. Celým jménem Jesus Fernandez Saez, si mohl vybrat v jakém velkklubu se bude snažit během následujících 3-4 let probojovat do A-týmu. Talentovaný hráč přezdívaný "Suso" si nakonec ale zvolil Liverpool FC.
Opět španělský hráč respektive megatalent ze Santanderu, který po skončení sezony zamíří do Realu Madrid. Dámy a pánové seznamte se: Sergio Canales.
Představil jsem Vám již 47 světových talentů, blížíme se k 50. Nyní jsem napsal o Danielu Pachecovi, který ma velký potenciál stát se hvězdou světového formátu. Ze všech hráčů Liverpoolu, co jsem tady dal, je tento hráč podle mě tím nejslibnějším.
Jsme u dalšího obránce. Tentokrát zamíříme do Liverpoolu za mladíkem jménem Daniel Ayala. V něm vidí Rafa Benítez slibnou budoucnost.
Dnes zavítáme na Pyrenejský poloostrov za Javim Martinezem, který je považován za budoucího Xabiho Alonsa. Přečtěte si jeho stručný životopis a posuďte sami, jestli se tak může stát.
Ignácio Camacho je jeden z nejlepších talentů ve Španělské La Lize, kterému se předpovídá velká budoucnost.
A zase Barcelona. Tentokrát se zaměřím na Pedra Rodrigueze, který nedávno rozhodl gólem v prodloužení UEFA Super Cup proti Šachťaru Donetsk.
Španělská reprezentace se může chlubit mnoha skvělými gólmany jako např. Iker Casillas, Pepe Reina nebo třeba Victor Valdes. Ovšem je tu taky mladík jménem Sergio Asenjo.
1  
2  
3