SVĚTOVÉ TALENTY

Další díly: Juan Iturbe a Oscar. Tento web se zabývá životopisy fotbalových talentů do 21 let.

Španělsko

Dvacetiletý španělský fotbalista, který nejčastěji hraje jako útočník nebo útočný záložník bude od nové sezóny hájit barvy Liverpoolu.
Opět po nějaké době nahlédneme pod pokličku La Masie. Tam se to talenty jen hemží, ale i z těchto výborných mladíků přeci jen vždy ještě pár hráčů vyčnívá a jedním z nich je i Alejandro Grimaldo.
Barcelona je synonymem pro prosazování se mladých hráčů do prvního týmu. V La Masii roste hvězda vedle hvězdy, řečeno v nadsázce, ačkoliv ne nijak velké. A jednou z budoucích star může být klidně Cristian Tello.
Dnes se krátce seznámíme s útočnou nadějí Realu Madrid, které je přisuzován přístavek jako „další Fernando Morientes.“
Španělé jsou v posledních letech pýchou fotbalu, obzvlášť pak v počtu talentovaných mladých hráčů a my si opět jednoho představíme. Nepůjde však o útočného hráče, nýbrž o stopera.
Po krátké odmlce se opět podíváme pod pokličku La Masie. Po Isaacu Cuencovi si stručně představíme křidelníka Gerarda Deulofeua.
Navštívíme nejslavnější a nejkvalitnější akademii na světě - La Masia, z které se do a-týmu Barcelony letos prosadil další mladík. Řeč bude o Isaacu Cuencovi.
Se souhlasem autora článku Tomáše Vaja z webu http://svetbenfiky.webnode.cz zde publikuji životopis o Rodrigu Morenovi, dost možná dalším hráči, z kterého může vyrůst hvězda, jakou je třeba nyní Mata, ale přitom se neprosadil v akademii Realu Madrid.
Fotbalové Španělsko se může chlubit velkou základnou talentů, hlavně díky Barceloně, avšak my dnes navštívíme akademii Valencie, kde se seznámíme s velice nadějným útočníkem Pacem Alcacerem.
Můj nový pomocník Jan Říha napsal životopis o Thiagovi.
1  
2  
3