SVĚTOVÉ TALENTY

Další díly: Juan Iturbe a Oscar. Tento web se zabývá životopisy fotbalových talentů do 21 let.

Ostatní

Po delší odmlce Vám opět přináším nějaký ten životopis. Zacestujeme do Slovenska za Miroslavem Stochem.
Líheň talentů Arsenalu je velká a hlavně kvalitní. Jasným důkazem tohoto aspektu je Carlos Vela. Mexický útočník nesbírá jen zápasy za Arsenal, ale už i za Mexickou reprezentaci, za kterou odehrál tři zápasy a vstřelil gól.
Záložník Alan Dzagojev. Říká Vám to něco? Ano, hraje za CSKA Moskva a je jeden z nejtalentovanějších hráčů v Rusku. Hráč zhruba před půlrokem prohlásil, že chce ještě zůstat v Rusku, aby se fotbalově dál vyvíjel. Nyní už pošilhává po věhlasnějších klubech.
Japonec? Co tu dělá? Se možná někteří ptáte, ale vězte, že tento pouze 166 cm vysoký talent může mít velice slušnou budoucnost.
 
Posledni komentare
05.02.2010 00:19:50: Yamada je borec, doufám že během nějakých 2 let bude hrát v evropě. Viděl bych to tak na Serii A neb...
Fiorentina se může pyšnit pěkně velkým talentem v podobě Černohorského Stevana Jovetiče. Ten může brzy patřit mezi nejlepší záložníky na světě.
Dlouho očekávaný článek o Vladimíru Weissovi je tady! Tento článek by se tu jen tak neobjevil nebýt johnyho 1891. On ho napsal, já jsem jenom dopsal můj názor ne něj a fakta. Jelikož je johny 1891 slovák, tak bude tento článek napsán ve slovenštině, ale myslím si, že to vůbec nevadí.
 
Adem Llajič je jeden z nejtalentovanějších hráčů Manchesteru United. Stále ještě 17 letý ofenzivně laděný záložník má být v budoucnu nová kometa Rudých Ďáblů.
Francouzký mladík jménem Eden Hazard.Tak o tomto jménu se mluví (nejen ve Francii) častěji a častěji.I když je Belgičan,ve Francii je už od 15 let,když si ho všimli scouti z Lille a přetáhli ho z AFC TubizeOfenzivně laděný záložník dostává čím dál více šancí v A-Týmu.Prozatím nastupuje do utkání většinou z lavičky,ale v minulé sezóně nastoupil v 27 utkáních a vstřelil 3 góly.Taky získal ocenění nejlepší mladý hráč ve Francii za minulou sezónu.Velice slušné výkony nenechaly v klidu ani trenéry belgické reprezentace,v které už nastoupil 4 x.Ti co sledují Ligue 1 pravidelně určitě si všimli tohoto talentu,který se jen tak nevidí.On je budoucnost Belgie,shodují se fanoušci.18 letý rodák z La Louviere je jeden z největších objevů v poslední době.Obzvlášť ho zdobí rychlost a předvídavost hry.

Názor autora:Budoucnost nejen belgického fotbalu,ale i budoucnost světového fotbalu.Lille je pro něho dobrý klub,kde se může ukázat a potom se vydat do nějakého vjehlasnějšího klubu.
 
Fakta:
Jméno:Eden Hazard
Datum narození:7. ledna 1991v La Louviere,Belgie
Výška:170 cm
Váha:56 kg
Pozice:záložník
Klub:Lille OSC
Posledni komentare
14.08.2011 20:06:20: francuzsky mladik:)
Tento mladík je možná budoucí Torres v Liverpoolu.Seznamte se s Krisztianem Nemethem,který je momentálně považován jako největší talent Maďarského fotbalu.Je mu 20 let,je útočník a hotový gólostroj (prozatím v mládežnických týmech).Maďarská reprezentace doufá,že je ten pravý střelec,aby ji vystřílel již zašlou slávu.Hodně lidí v něm vidí nového Férence Puskáse,který je legendou Realu Madrid.Sice ještě žádnou šanci v A-Týmu dosud nedostal (pouze v přípravných zápasech),ale to je dost možná zaviněné i tím,že se minulou sezónu vážněji zranil a vynechal značnou část sezóny.Rafa Benítez mu dával šanci před startem PL v přípravných zápasech a Nemeth vstřelil dva góly Singapuru.Má ohromný čich na góly,jeho výběr místa je neskutečný.Umí být vždy na správném místě.Řekl španělský lodivod o možná nové ''Star'' LFC.I fanoušci Liverpoolu vkládají velké naděje do Nemetha.Útočná dvojice Torres-Nemeth by totiž mohla anglickému klubu nosit ovoce.

Názor autora:Podle mě má velký potenciál,aby se stal velkým hráčem,ale musí se snažit hodně,aby Beníteze přesvědčil,že na místo v A-Týmu má.Jak známo RB moc šancí mladíkum nedává,i když Insua se do kádru v minulé sezóně prosadil.Je to pouze na něm.Hlavně ho nesmí znovu  potkat nějaké velké zranění,protože 20 let už je pravý čas na to,aby pomalu dostával šance.

Fakta:
Jméno:Krisztian Nemeth
Narozen:5. února 1989 v Gyoru,Maďarsko
Výška:179 cm
Váha:75 kg
Pozice:útočník
Klub:Liverpool Fc
Arséne Wenger umí najít skvěle talentované hráče,představuji jednoho z nich.Jmenuje se Aaron Ramsey je mu 18 let a s Arsenalem nedávno podepsal nový dlouholetý kontrakt.Tento Welšan udivuje nejen fanoušky Arsenalu,ale i mnoho odborníků,kteří mu předvídají světlou budoucnost.V minulé sezóně už se prosadil do A-Týmu a několikrát si zahrál v závěrečných minutách Premier League,dokonce vsítil i gól,který dal dokonce v Lize Mistrů.Arséne Wenger rád sází na mladíky a Ramsey se mu dokáže odvděčit skvělými výkony.Však taky za něho francouzký trenér neváhal vysázet 5 miliónu liber!On a Wilshere jsou budoucnosti ''Gunners'' říká Wenger.Je to skvělý záložník s velkou budoucností podle mnohých.Ale takových hráčů už bylo co měli skvělou budoucnost a potom naráz BUM a s teenagera se stal tzv. frajírek a kariéra je pryč.Ovšem Wenger si ho určitě uhlídá.

Názor autora:
Co se týče mě,tak já si myslím,že z něho vyroste opravdu velká Star,která bude udivovat svou technikou,střelou a hlavně svými přihrávkami bude dělat radost celému fotbalovému světu.

Fakta:
Jméno:Aaron Ramsey
Narozen:26. prosince 1990 v Caerphily,Wales
Výška:178 cm
Váha:76 kg
Pozice:záložník
Klub:Arsenal Fc
1  
2  
3  
4  
5