SVĚTOVÉ TALENTY

Další díly: Juan Iturbe a Oscar. Tento web se zabývá životopisy fotbalových talentů do 21 let.

Ostatní

Jelikož se mi podařilo sehnat pomocného redkatora Petra Zemana, za což jsem strašně rád, bude tento životopis o Aldinu Čajićovi jeho prvním, který na tomto webu vydal. Pevně věřím, že není poslední a tím pádem se budete moci těšit na častější přispívání.
Gareth Bale se konečně vyhrabal z různých zranění a už dobrý rok udivuje celý fotbalový svět svou rychlostí, přímočarostí, hbitostí, a jinými podobnými aspekty.
Ač je mu 22 let a já tady píši jen o talentech do 21, tak jsem si dovolil protentokrát udělat výjimku. Ono jak se říká: Pravidlo potvrzuje výjimka a tou dnešní je Ramus Elm.
Tomuto mladému borci je teprve 18 let a už byl na MS, kde reprezentoval Dánsko. Seznamte se: Christian Eriksen.
Teprve osmnáctiletý zadák Glasgow Rangers jménem Daniel Wilson si získává čím dál více popularity nejen ve Skotsku, ale i ve světě. Zde je podle fotbalových expertů velká perspektiva.
David Alaba, v poslední době jeden z několika talentů Bayernu, kterým dává šanci Luis van Gaal. Především to jsou obránci, jenž se těší z několika šancí, jedním z nich je i právě Alaba, kterému je ještě stále jen 17 let!
!!!MEGATALENT!!! Romelu Lukaku nemá ani 17 let a už nyní pravidelně hraje za Andrlecht Brusel a hlavně střílí góly. Fotbalový svět pravděpodobně našel dalšího Gerda Müllera, Marca van Bastena či třeba Jürgena Klinsmana.
Maďarsko produkuje v posledních letech velice zajímavé fotbalisty, kteří mohou v budoucnu udělat díru do světa. Jsou to např. Nemeth, Dzudsuzák, Simon, Gulacsi, Kiss a taky Vladimir Koman, jenž jako kapitán dotáhl Maďary na MS U-20 v Egyptě k bronzovým medailím.
Dnes zavítáme do USA. Navštívíme Jozyho Altidora, který momentálně hostuje v Hullu City.
Interu a dá se říct i celé Itálií roste nový krajní bek, který by mohl být třeba tak úspěšný jako např. legenda ACM Paolo Maldini. Už ted je tento mladý "Típek" ceněn na zhruba 25 mil eur.
1  
2  
3  
4  
5