SVĚTOVÉ TALENTY

Další díly: Juan Iturbe a Oscar. Tento web se zabývá životopisy fotbalových talentů do 21 let.

Ostatní

V dnešním dílu se podíváme na mladého Velšana Lloyda Jonese, který patří Liverpoolu FC a může vyrůst v dalšího Alana Hansena.
Dlouho jsme nenavštívili líheň mexického fotbalu, a tak to dnes napravíme. Velice stručně, jelikož moc materiálu na internetu se nenašlo, si přiblížíme si kariéru Antonia Brisena.
Ano, konečně. Po víc jak měsíční odmlce jsem se konečně opět donutil sepsat další životopis a bude o slibovaném Kevinu De Bruynovi.
Borini je 21letý útočník s výborným instinktem na góly a vzhledem k nízkému věku už má toho docela dost za sebou. Jeho čerstvě nový klub Liverpool je už jeho čtvrtým týmem, za který bude hrát.
Kolumbijský fotbal proslavil v poslední době především ostrostřelec Radamel Falcao a za pár let se může po jeho stopách vydat také James Rodriguez, křidelník FC Porta.
Z Anglie nabereme směr Nizozemsko. V Eredivisii je vždy plno talentovaných mladíků a dnes se budeme věnovat jednomu z PSV Eindhoven – Zakaria Labyad.
Zamíříme do severozápadní Anglie, do Liverpoolu. Ten totiž v listopadu minulého roku podepsal velice zajímavý kousek, Američana Marca Pelosiho.
Dánský talent číslo jedna je Christian Eriksen, ovšem hodně nadějný je také další mladík Ajaxu ze stejné země a jmenuje se Viktor Fischer.
AC Milán má ve svém kádru spíše zkušené hráče, kolikrát hotové veterány, ovšem sem tam se nějaký mladý hráč najde a Stephan El Shaarawy je jasným důkazem.
FC Basilej letošní Ligu mistrů neoslnila jen svými výkony, ale také pár zajímavými talenty. Xherdan Shaqiri již patří Bayernu Mnichov a Granit Xhaka ho může brzy napodobit a vydat se do nějakého věhlasného klubu v zahraničí.
1  
2  
3  
4  
5