SVĚTOVÉ TALENTY

Další díly: Juan Iturbe a Oscar. Tento web se zabývá životopisy fotbalových talentů do 21 let.

Německo

Mitchell Weiser patřící od minulého léta Bayernu Mnichov by mohl být jakýmsi ofenzivnějším „německým Danim Alvesem".
Zhruba po třech měsících je na čase přiblížit si další německou naději. Vybral jsem si Maxe Meyera, nejlepšího střelce letošního Eura do 17 let.
Německo má poslední dobou ve svých řadách čím dál více fotbalistů s tureckými kořeny. Özil, Khedira jsou jasným příkladem a nejsou sami. Například takový Emre Can je dalším do party a také je hvězdou, jen ještě ale na juniorské úrovni.
Posledni komentare
22.03.2013 15:05:55: Khedira nemá turecký kořeny ale nevadí..
Kapitán německé „21,“ čím dál více potřebný člen Schalke 04 a velký fanoušek Evertonu přezdívaný „Lucky Lewis.“ Seznamte se: Lewis Holtby.
Kariéra Patricka Herrmanna v posledních měsících nabrala svižný nástup směrem k výšinám. Tento mladík zaujal celou Bundesligu společně se svým týmem Borussii M´Gladbach, která tuto sezonu neustále šokuje bravurními výsledky, a my si jej dnes trochu přiblížíme.
Současné fotbalové Německo je napěchované velkými talenty (Götze, Marin, Reus, Kroos, Müller,…) a dnes si opět přiblížíme jednoho z nich - Andre Schürrleho z Leverkusenu.
Zaměříme se na nejlepšího střelce nedávno skončeného MS do 17 let. Pochází z Německa, patří Bayeru Leverkusen a jmenuje se Samed Yesil.
V nastoleném střídavém trendu Němec - Angličan - Němec - Angličan posledních životopisů na tomto webu pokračujeme i dnes. A řada je opět na naších západních sousedech. Zavítáme do Gladbachu za jistým Marcem Reusem.
Götze, Grosskreutz, Reus, Marin... Ti všichni mají velký potenciál, ovšem dnes se zaměříme na jiného talentovaného záložníka z Německa. Seznamte se: Julian Draxler.
Borussia Dortmund zažívá sezonu snů a především ji táhnou mladíci. My se na jednoho z nich dnes zaměříme. Jedná se o "zázračné dítě Německa" jménem Mario Götze.
1  
2