SVĚTOVÉ TALENTY

Další díly: Juan Iturbe a Oscar. Tento web se zabývá životopisy fotbalových talentů do 21 let.

Home

Dlouho slibovaný životopis Davida De Gey, teprve 20leté gólmánské jedničky Atletica Madrid, je tu.
Borussia Dortmund se v současné době může chlubit hned několika prvotřídními talenty, kteří ji táhnou za titulem. Životopisy Matse Hummelse a Maria Götzeho již zde byly, nyní Vám představím japonskou budoucí star jménem Shinji Kagawa.
Posledni komentare
12.07.2011 19:30:21: A tomu pojebanemu syrovi fergusonovi krasne rekl, ze chce zustat v BVB, Kagawa je nej!!! :D
Jak jistě vítě, tak v poslední době nestíhám moc psát články, takže se tu objeví tak jeden životopis do 14 dnů, což je málo, a proto Vás vybízím, pokud byste se chtěli podílet na psání životopisů, tak se mi ozvěte na email: adam.kahanek@seznam.cz

Každá pomoc je vítáná...

Adam Kahánek.
Dnes bude na programu talent z Nizozemska. V Twente totiž roste velice nadějný útočník Luuk de Jong.
Po Manuelu Lanzinim si přiblížíme život dalšího argentinského talentu z River Plate, a sice o 11 měsíců staršího Erika Lamely.
Drahokam z River Plate. Řeč je o čerstvě 18letém Manuelu Lanzinim, který by mohl vyrůst v dalšího z už tak mnoha skvělých argentinských ofenzivních záložníků.
Posledni komentare
30.03.2011 14:42:57: Ještě jsem o něm neslyšel, ale vypadá nadějně.
V posledních týdnech na tomto webu zažitý algoritmus střídání životopisů Němec - Angličan dnes zakončíme dlouho slibovaným Connorem Wickhamem, který může vyrůst v dalšího Wayna Rooneyho.
V nastoleném střídavém trendu Němec - Angličan - Němec - Angličan posledních životopisů na tomto webu pokračujeme i dnes. A řada je opět na naších západních sousedech. Zavítáme do Gladbachu za jistým Marcem Reusem.
Liverpoolská akademie má ve svých řadách "více než jen" talentovaného hráče. Teprve 16letý Raheem Sterling svým potenciálem začíná udivovat celou fotbalovou Anglii.
Posledni komentare
09.05.2011 16:24:21: videl jsem s nim par videi a je to pekny kouzelnik :))
30.03.2011 14:42:16: Co dodat, má dar od pána Boha smiley${1}
Götze, Grosskreutz, Reus, Marin... Ti všichni mají velký potenciál, ovšem dnes se zaměříme na jiného talentovaného záložníka z Německa. Seznamte se: Julian Draxler.
1  
..  
8  
9  
10  
11  
12  
..  
18