SVĚTOVÉ TALENTY

Další díly: Juan Iturbe a Oscar. Tento web se zabývá životopisy fotbalových talentů do 21 let.

Home

Tento web funguje již přes dva roky, avšak doposud zde byli představeni pouze dva Nizozemci, což je vzhledem ke kvalitě fotbalu v zemi větrných mlýnů a tulipánů docela málo. I proto to dnes alespoň částečně napravím...
Současné fotbalové Německo je napěchované velkými talenty (Götze, Marin, Reus, Kroos, Müller,…) a dnes si opět přiblížíme jednoho z nich - Andre Schürrleho z Leverkusenu.
Paulo Henrique Ganso je nejen klenotem Santosu, ale i celého brazilského fotbalu.
Posledni komentare
10.10.2011 18:23:10: Ten je ale dobrej :D
Můj nový pomocník Jan Říha napsal životopis o Thiagovi.
Posledni komentare
10.10.2011 20:12:25: Jako Xavi nebude, ale je dobryy :)
Zastavíme se v Liverpoolu. Tomu totiž patří Jonjo Shelvey, který momentálně hostuje v Blackpoolu.
Asi největším talentem, kterého Dánsko momentálně má, je Christian Eriksen, záložník Ajaxu Amsterdam. Nicméně v Juventusu roste také velice slibný hráč - Frederik Sorensen.
Argentinská reprezentace nemá po odchodu Roberta Ayaly nového vůdce obrany, to by se však brzy mohlo změnit, neboť ve Villarrealu září Mateo Musacchio, kterého Vám nyní stručně představím.
Anglie již několik let marně čeká na nějaký velký úspěch na mezinárdoní úrovni, soudě však podle nynějších talentů to vypadá, že by ji mohla čekat světlá budoucnost. Jedním z těch mladíků, kteří by ji mohli v budoucnu přinést kýžené úspěchy je Kyle Walker z Tottenhamu.
Tak jste se dočkali. Dlouho očekávaný životopis brazilské vycházející hvězdičky Neymara je tu.
Zaměříme se na nejlepšího střelce nedávno skončeného MS do 17 let. Pochází z Německa, patří Bayeru Leverkusen a jmenuje se Samed Yesil.
Posledni komentare
01.09.2011 17:03:36: je to střelec jak prase, uz se tesim az nastoupi za bayer
1  
..  
6  
7  
8  
9  
10  
..  
18