SVĚTOVÉ TALENTY

Další díly: Juan Iturbe a Oscar. Tento web se zabývá životopisy fotbalových talentů do 21 let.

Home

Kariéra Patricka Herrmanna v posledních měsících nabrala svižný nástup směrem k výšinám. Tento mladík zaujal celou Bundesligu společně se svým týmem Borussii M´Gladbach, která tuto sezonu neustále šokuje bravurními výsledky, a my si jej dnes trochu přiblížíme.
Jako již 125. životopis na tomto webu věnovaném fotbalovým talentům zde přibude Čech s reputací jednoho z nejnadanějších útočníků u nás - Tomáš Přikryl.
V nizozemské lize řádí plno mladíků a s jedním z nich se dnes také seznámíme. Řeč bude o Johnu Guidettim, který je z Man City na hostování ve Feyenoordu Rotterdam a střílí góly jako by se nechumelilo.
Posledni komentare
04.03.2012 00:00:53: chudak...beztak ho citizens zničí smiley${1}
Dnes se krátce seznámíme s útočnou nadějí Realu Madrid, které je přisuzován přístavek jako „další Fernando Morientes.“
Jihočeský rodák, který už nyní však hájí sešívané barvy. Řeč nemůže být o nikom jiném, než o Milanu Nitrianském aneb další z životopisů mého pomocného redaktora Tomáše.
Everton je známý svou skvělou výchovou mladých hráčů, ostatně takový Wayne Rooney mluví za vše. A dalším, kdo by mohl získat slávu je Ross Barkley.
Posledni komentare
04.03.2012 15:40:00: smiley${1}smiley${1}smiley${1}
Chorvatsko nepatří mezi fotbalovou elitu, nicméně pár neskutečně talentovaných hráčů tato země umí vyprodukovat a momentálně asi ten s nejzářivější budoucnosti se jmenuje Mateo Kovačič.
Na tomto webu je plno Angličanů a nejinak tomu bude i dnes. Přibude zde totiž Nathan Redmond, zářivá hvězdička týmu z Championship Birminghamu City.
Španělé jsou v posledních letech pýchou fotbalu, obzvlášť pak v počtu talentovaných mladých hráčů a my si opět jednoho představíme. Nepůjde však o útočného hráče, nýbrž o stopera.
Po krátké odmlce se opět podíváme pod pokličku La Masie. Po Isaacu Cuencovi si stručně představíme křidelníka Gerarda Deulofeua.
Posledni komentare
04.02.2012 20:25:40: slaby na těle, ale silný ve hře jeden na jednoho
1  
2  
3  
4  
5  
6  
7  
..  
18