SVĚTOVÉ TALENTY

Další díly: Juan Iturbe a Oscar. Tento web se zabývá životopisy fotbalových talentů do 21 let.

Home

AC Milán má ve svém kádru spíše zkušené hráče, kolikrát hotové veterány, ovšem sem tam se nějaký mladý hráč najde a Stephan El Shaarawy je jasným důkazem.
Kapitán německé „21,“ čím dál více potřebný člen Schalke 04 a velký fanoušek Evertonu přezdívaný „Lucky Lewis.“ Seznamte se: Lewis Holtby.
FC Basilej letošní Ligu mistrů neoslnila jen svými výkony, ale také pár zajímavými talenty. Xherdan Shaqiri již patří Bayernu Mnichov a Granit Xhaka ho může brzy napodobit a vydat se do nějakého věhlasného klubu v zahraničí.
Posledni komentare
21.05.2012 22:38:10: Tak už je v Gladbachu :) Tam aspoň pěkně vyroste a pak směr Bayern :P
Barcelona je synonymem pro prosazování se mladých hráčů do prvního týmu. V La Masii roste hvězda vedle hvězdy, řečeno v nadsázce, ačkoliv ne nijak velké. A jednou z budoucích star může být klidně Cristian Tello.
Posledni komentare
07.05.2012 02:53:19: Isaac je stejně lepší :PP
Zamíříme do Argentiny, kde hraje za slavný River Plate Lucas Ocampos.
Arsenal je pověstný svou základnou talentů a Carl Jenkinson rozhodně patří mezi ty hodně nadějné. I čtvrtý životopis z posledních pěti tak strávíme na britských ostrovech.
Posledni komentare
30.03.2012 20:20:09: Carl smiley${1}
Očekávaným životopisem tady na webu byl Wilfried Zaha a dnes nadešel ten den, kdy si ho blíže představíme.
Ve Velké Británii zůstaneme déle, z Anglie se přesuneme do Skotska. V Celticu Glasgow totiž roste zářivá perla jménem James Forrest.
Posledni komentare
10.03.2012 00:26:29: Je to pán. Krutě rychlej a neskutečně fyzicky vyspělej. + dobrý na balónu, prostě budoucí hvězda ...
Další příspěvek od mého kolegy Tomáše. Nyní bude řeč o Jordanovi Rhodesovi z Huddersfieldu. Je mu sice 22 let, ale tento hráč si výjimku zaslouží.
Opět se pověnujeme útočnému hráči, a sice nové hvězdičce Uruguaje. Gonzalo Bueno v 19 letech září v hlavním týmu Nacionalu, veleúspěšném uruguayském týmu.
1  
2  
3  
4  
5  
6  
..  
10  
..  
18