SVĚTOVÉ TALENTY

Další díly: Juan Iturbe a Oscar. Tento web se zabývá životopisy fotbalových talentů do 21 let.

Home

Dnes si něco povíme o italském talentu. Mnoho jich tu z Apeninského poloostrova zatím nebylo publikováno, a tak bychom to mohli trochu vylepšit. Na mušku jsem si vzal Fabia Boriniho.
Německo má poslední dobou ve svých řadách čím dál více fotbalistů s tureckými kořeny. Özil, Khedira jsou jasným příkladem a nejsou sami. Například takový Emre Can je dalším do party a také je hvězdou, jen ještě ale na juniorské úrovni.
Posledni komentare
16.07.2012 13:22:54: Yesil nebyl nejlepší střelec turnaje,nejlepší byl Souleymane Coulibaly (Pobřeží Slonoviny)
13.07.2012 01:56:55: Máš pravdu, to jsem teda žil v omylu pěkně dlouho :D díky za upozornění :)
11.07.2012 22:21:36: Ale Sami Khedira nemá s Tureckem vůbec nic společného. Jeho otec pochází z Tuniska a matka je Němka...
Dnes krátce nahlédneme do brazilské kuchyně. 17letý Adryan patří ve své zemi mezi ty nejtalentovanější hráče, které čeká světlá budoucnost.
Nějakou tu dobu jsme nezabloudili v Nizozemsku, což nyní napravíme. Vypravíme se do Feyenoordu Rotterdam za „nizozemským Xavim“ jménem Jordy Clasie.
Posledni komentare
14.07.2012 15:22:37: To příjmení je fakt cool /Klasi/ :D
Kolumbijský fotbal proslavil v poslední době především ostrostřelec Radamel Falcao a za pár let se může po jeho stopách vydat také James Rodriguez, křidelník FC Porta.
Angličanů je na tomto webu spousta a ani dnes se to nezmění, neboť si posvítíme na Nicka Powella, drahokam Crewe Alexandra.
Kolikrát už to tu bylo. Noví Ronaldové, Robinhové, Ronaldinhové, Cafúové a dnes si něco povíme o „novém“ Kaká. Řeč je o klenotu Chelsea jménem Lucas Piazon.
Posledni komentare
29.05.2012 19:09:37: Dobře, že se Abramovič plácl přes kapsu. Sledoval jsem rezervu a byl neskutečný!!!
Z Anglie nabereme směr Nizozemsko. V Eredivisii je vždy plno talentovaných mladíků a dnes se budeme věnovat jednomu z PSV Eindhoven – Zakaria Labyad.
Zamíříme do severozápadní Anglie, do Liverpoolu. Ten totiž v listopadu minulého roku podepsal velice zajímavý kousek, Američana Marca Pelosiho.
Dánský talent číslo jedna je Christian Eriksen, ovšem hodně nadějný je také další mladík Ajaxu ze stejné země a jmenuje se Viktor Fischer.
1  
2  
3  
4  
5  
..  
10  
..  
18