SVĚTOVÉ TALENTY

Další díly: Juan Iturbe a Oscar. Tento web se zabývá životopisy fotbalových talentů do 21 let.

Home

Ignácio Camacho je jeden z nejlepších talentů ve Španělské La Lize, kterému se předpovídá velká budoucnost.
V 19 letech se pomalu začíná vyvíjet nová brazilská hvězdička jménem Alexandre Rodrigues da Silva, přezdívaným Alexandre Pato.
Argentina má spoustu skvělých talentů, kteří se umí prosadit v celé Evropě. Mladíček Emiliano Insua patří k ním a už se zabydlel v kádru anglického klubu. S F. Aureliem se pere o základní sestavu.
Dvacet let, opora Werderu Brémy, jeden z největších talentů Německa. I tak by se dal charakterizovat Mesut Özil, jenž po odchodu Diega do Juventusu převzal jednu z nejdůležitějších rolí v klubu.
Jack Rodwell= MegaTalent z Liverpoolu respektive Evertonu. Práce s balonem, přesné přihrávky, to je charakteristika 18 letého mladíka.
Posledni komentare
13.03.2011 09:13:41: to je naj hracsmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmiley[11]...
27.09.2009 21:01:48: NO JO ale povedal ze jeho snom je hrat za FC Liverpool smiley to mu taky fanusik ako ja co ma doma seg...
Dlouho očekávaný článek o Vladimíru Weissovi je tady! Tento článek by se tu jen tak neobjevil nebýt johnyho 1891. On ho napsal, já jsem jenom dopsal můj názor ne něj a fakta. Jelikož je johny 1891 slovák, tak bude tento článek napsán ve slovenštině, ale myslím si, že to vůbec nevadí.
Posledni komentare
13.03.2011 09:11:50: to je naj hracsmiley${1}
Jan Morávek, který přestoupil toto léto z Bohemians 1905 do Schalke 04 bude chtít navázat na Jiřího Němce, který se stal legendou německého týmu. Přečtěte si tento článek a posudte sami zda na to Honza má.
Slavia má ve stoperské dvojici zakotvenou stále ještě mladou oporu, která patří už tak tři roky do základní sestavy sešívaných. Řeč je o Marku Suchém, druhém čechovi, kterého vám tady představím.
Adem Llajič je jeden z nejtalentovanějších hráčů Manchesteru United. Stále ještě 17 letý ofenzivně laděný záložník má být v budoucnu nová kometa Rudých Ďáblů.
A zase Barcelona. Tentokrát se zaměřím na Pedra Rodrigueze, který nedávno rozhodl gólem v prodloužení UEFA Super Cup proti Šachťaru Donetsk.
1  
..  
10  
..  
14  
15  
16  
17  
18