SVĚTOVÉ TALENTY

Další díly: Juan Iturbe a Oscar. Tento web se zabývá životopisy fotbalových talentů do 21 let.

Home

Omlouvám se, ale tento web nebude v následujících týdnech možná i měsících aktualizován. Jelikož začne škola a já jdu na střední, takže se budu muset hodně učit, nebudu mít čas.

Ovšem stále platí, že hledám redaktora, pomocná ruka by se moc hodila. V případě zájmu mě kontaktujte na e-mailovou adresu adam.kahanek@seznam.cz
Ač je mu 22 let a já tady píši jen o talentech do 21, tak jsem si dovolil protentokrát udělat výjimku. Ono jak se říká: Pravidlo potvrzuje výjimka a tou dnešní je Ramus Elm.
Brzy 21letý Thomas Müller zažil sezonu snů. Pod Luisem van Gaalem dostal šanci prosadit se do A-Týmu a on se rovnou prosadil do základní sestavy. Není tedy divu, že je často srovnáván se svým jmenovcem legendárním Gerdem Müllerem.
Po delší době Brazilec. Alex Teixeira má v sobě slušný potenciál, který ukazuje na Ukrajině v Šachťaru Donetsk, kde přestoupil poté co zazářil na MS U-20 v Egyptě.
Tomuto mladému borci je teprve 18 let a už byl na MS, kde reprezentoval Dánsko. Seznamte se: Christian Eriksen.
Dnes to bude po dlouhé době Čech, a sice velmi mladý. Jakub Sokolík působí teprve v pouhých 17 letech v anglickém Liverpoolu FC. Pojďme si odchovance Baníku Ostrava přiblížit.
Ve věku 22 let zemřel v sobotu ráno na infarkt Besian Idrizaj, rakouský útočník anglického fotbalového druholigového celku Swansea City.
Teprve osmnáctiletý zadák Glasgow Rangers jménem Daniel Wilson si získává čím dál více popularity nejen ve Skotsku, ale i ve světě. Zde je podle fotbalových expertů velká perspektiva.
David Alaba, v poslední době jeden z několika talentů Bayernu, kterým dává šanci Luis van Gaal. Především to jsou obránci, jenž se těší z několika šancí, jedním z nich je i právě Alaba, kterému je ještě stále jen 17 let!
!!!MEGATALENT!!! Romelu Lukaku nemá ani 17 let a už nyní pravidelně hraje za Andrlecht Brusel a hlavně střílí góly. Fotbalový svět pravděpodobně našel dalšího Gerda Müllera, Marca van Bastena či třeba Jürgena Klinsmana.
1  
..  
10  
11  
12  
13  
14  
..  
18