SVĚTOVÉ TALENTY

Další díly: Juan Iturbe a Oscar. Tento web se zabývá životopisy fotbalových talentů do 21 let.

Home

Liverpoolu dlouho nevyrostl odchovanec, z kterého by se stala ikona klubu, podobně jako naposledy Gerrard a Carragher.  Jak se však zdá, díky novým a jednoznačně kvalitnějším trenérům v akademii, se blýská na lepší časy. Dnes se seznámíme s Martinem Kellym.
Posledni komentare
08.02.2011 15:57:19: snad se prosadi na stálo...
08.02.2011 11:46:23: kelly je borec !!!!!
Borussia Dortmund zažívá sezonu snů a především ji táhnou mladíci. My se na jednoho z nich dnes zaměříme. Jedná se o "zázračné dítě Německa" jménem Mario Götze.
Posledni komentare
07.02.2011 20:03:57: taky ho sleduju a ma skvelou fazonu, snad ho ti pojebani sejci z man city po sezone nevykoupi :(
Blyštivý diamant celého fotbalového Dánska se jmenuje Simon Kjaer a má před sebou bohatou kariéru.
Španělsko se může chlubit velkou základnou talentovaných fotbalistů. Ještě více ale vyčnívají hráči, kterým se přezdívá tzv. "zázračné dítě." My si dnes jedno takové představíme.
Barcelona, Real Madrid či Arsenal. Celým jménem Jesus Fernandez Saez, si mohl vybrat v jakém velkklubu se bude snažit během následujících 3-4 let probojovat do A-týmu. Talentovaný hráč přezdívaný "Suso" si nakonec ale zvolil Liverpool FC.
Posledni komentare
17.11.2010 15:31:33: Suso je muj oblibenec v akademii LFC. verim ze se brzy prosadi, talent ma fakt velky
Jelikož se mi podařilo sehnat pomocného redkatora Petra Zemana, za což jsem strašně rád, bude tento životopis o Aldinu Čajićovi jeho prvním, který na tomto webu vydal. Pevně věřím, že není poslední a tím pádem se budete moci těšit na častější přispívání.
Posledni komentare
08.12.2010 20:53:08: Tak Čajiće testuje Wolsburg. Tak ten kdo psal ten článek měl pravdu, ale má pravdu i v tom že by tam...
Marko Marin, nebo-li „německý Messi.“ I takové poklony už se tomuto drzému mladíkovi dostalo od fotbalové veřejnosti. My si ho dnes představíme trochu blížeji.
Gareth Bale se konečně vyhrabal z různých zranění a už dobrý rok udivuje celý fotbalový svět svou rychlostí, přímočarostí, hbitostí, a jinými podobnými aspekty.
Vrátíme se do vlasti, i když ne tak úplně, protože Tomáš Kalas bude příští sezonu už patřit londýnské Chelsea, který ho ulovila z Olomouce.
Dnes zavítáme do nizozemské Eredivisie za Georginiem Wijnaldumem, který je považován za dalšího Rafaela van der Vaarta.
1  
..  
9  
10  
11  
12  
13  
..  
18