SVĚTOVÉ TALENTY

Další díly: Juan Iturbe a Oscar. Tento web se zabývá životopisy fotbalových talentů do 21 let.

Home

Zamíříme do Nizozemska, do Feyenoordu Rotterdam, který vychoval velkého lídra s vyhlídkami jako jednoho z nejlepších obránců budoucnosti.
Dnes zavítáme do Anglie, do Birminghamu, kde roste po Joe Hartovi další kvalitní gólman, což je pro reprezentaci Albionu jedině dobře.
Chelsea toto léto přebudovala kádr. Přišlo několik mladých a perspektivních hráčů, kteří mají v budoucnu hrát v týmu velkou roli a postupně nahradit nynější opory. Brazilec Oscar dos Santos Emboaba Junior je jedním z nich.
Opět po nějaké době nahlédneme pod pokličku La Masie. Tam se to talenty jen hemží, ale i z těchto výborných mladíků přeci jen vždy ještě pár hráčů vyčnívá a jedním z nich je i Alejandro Grimaldo.
Dnes se porozhlédneme po talentu u nás. Na mušku jsem si vzal Vladimíra Daridu.
Zhruba po třech měsících je na čase přiblížit si další německou naději. Vybral jsem si Maxe Meyera, nejlepšího střelce letošního Eura do 17 let.
Southampton je proslulý svou skvělou prácí s mládeži, Walcott, Bale, Oxlade-Chamberlain – to jsou velká jména, která v posledních letech Saints vyprodukovali. A další na řadě je Luke Shaw, jehož uvedu na tomto webu jako talent číslo 150.
Dlouho jsme nenavštívili líheň mexického fotbalu, a tak to dnes napravíme. Velice stručně, jelikož moc materiálu na internetu se nenašlo, si přiblížíme si kariéru Antonia Brisena.
Ano, konečně. Po víc jak měsíční odmlce jsem se konečně opět donutil sepsat další životopis a bude o slibovaném Kevinu De Bruynovi.
Dalším, koho nám představí můj kolega, bude vyrůstající hvězda, která přestoupila letos v létě do Benfiky.
1  
2  
3  
4  
..  
10  
..  
18