SVĚTOVÉ TALENTY

Další díly: Juan Iturbe a Oscar. Tento web se zabývá životopisy fotbalových talentů do 21 let.

Česká republika

Po dlouhé době přináším opět životopis jednoho českého talentovaného hráče. Možná pro někoho překvapivě bude řeč o Milanu Lutonském ze Zbrojovky Brno.
Dnes se porozhlédneme po talentu u nás. Na mušku jsem si vzal Vladimíra Daridu.
Jako již 125. životopis na tomto webu věnovaném fotbalovým talentům zde přibude Čech s reputací jednoho z nejnadanějších útočníků u nás - Tomáš Přikryl.
Jihočeský rodák, který už nyní však hájí sešívané barvy. Řeč nemůže být o nikom jiném, než o Milanu Nitrianském aneb další z životopisů mého pomocného redaktora Tomáše.
Česká reprezentace do 19 let zanechala na nedávném ME v Rumunsku skvělý dojem, který korunovala 2. místem. Ačkoliv hrál dobře celý tým, pár hráčů vyčnívalo. Jedním z nich byl i Ladislav Krejčí...
Vrátíme se do vlasti, i když ne tak úplně, protože Tomáš Kalas bude příští sezonu už patřit londýnské Chelsea, který ho ulovila z Olomouce.
Dnes to bude po dlouhé době Čech, a sice velmi mladý. Jakub Sokolík působí teprve v pouhých 17 letech v anglickém Liverpoolu FC. Pojďme si odchovance Baníku Ostrava přiblížit.
Již čtvrtého českého útočníka si můžete na tomto webu přečíst. Protentokrát navštívíme Mladou Boleslav a její "diamant" Jana Chramostu. Ten se tady tedy objevil po Václavu Kadlecovi, Tomáši Necidovi a  Matěji Vydrovi.
Jméno Ondřej Čelůstka zhruba před rokem některým lidem nic moc neříkalo. Talentovaný obránce hrával za Zlín a jeho kariéra byla teprve v zárodku. U nás „expert“ na talenty, trenér Slavie Karel Karolín si ho však všiml a nebál se ho ve dvaceti letech koupit za pár miliónů z moravského klubu.
Dnes Vám představín velice nadějného útočníka jménem Matěj Vydra, který se v zimě přesunul z Vysočiny Jihlava do Baníku Ostrava.
Posledni komentare
09.02.2010 08:37:41: Hezky zpracované smiley${1}smiley${1}
1  
2