SVĚTOVÉ TALENTY

Další díly: Juan Iturbe a Oscar. Tento web se zabývá životopisy fotbalových talentů do 21 let.

Brazílie

Hrajíc fotbal na ulici v městečku Belo Horizonte, mohl být maličký Bernard jedním z mnoha těch, co upadnou v zapomnění, ač mají tzv. dar od pána Boha. Avšak opak je pravdou. Bernard patří mezi ty, kteří zapadli v brzkém věku do klubu, dotáhli to až k profesionálnímu fotbalu a nyní se o něj přou věhlasné evropské celky.
Chelsea toto léto přebudovala kádr. Přišlo několik mladých a perspektivních hráčů, kteří mají v budoucnu hrát v týmu velkou roli a postupně nahradit nynější opory. Brazilec Oscar dos Santos Emboaba Junior je jedním z nich.
Dnes krátce nahlédneme do brazilské kuchyně. 17letý Adryan patří ve své zemi mezi ty nejtalentovanější hráče, které čeká světlá budoucnost.
Kolikrát už to tu bylo. Noví Ronaldové, Robinhové, Ronaldinhové, Cafúové a dnes si něco povíme o „novém“ Kaká. Řeč je o klenotu Chelsea jménem Lucas Piazon.
Nahlédneme do brazilské „kuchyně.“ V Šachťaru Doněck hraje talentované křídlo moderního typu a jmenuje se Douglas Costa.
Dnes se zaměříme na Lucase Mouru, brazilský „zázrak,“ který upoutává pozornost těch největších klubů z Evropy.
Paulo Henrique Ganso je nejen klenotem Santosu, ale i celého brazilského fotbalu.
Tak jste se dočkali. Dlouho očekávaný životopis brazilské vycházející hvězdičky Neymara je tu.
Posledni komentare
24.09.2011 19:53:15: borec!!!!
Po delší době Brazilec. Alex Teixeira má v sobě slušný potenciál, který ukazuje na Ukrajině v Šachťaru Donetsk, kde přestoupil poté co zazářil na MS U-20 v Egyptě.
Další z mnoha talentů, který patří Brazílii. Tentokrát se podíváme na "zázrak" jménem Lulinha.
1  
2