SVĚTOVÉ TALENTY

Další díly: Juan Iturbe a Oscar. Tento web se zabývá životopisy fotbalových talentů do 21 let.

Anglie

Opět si představíme talentovaného Angličana, tentokrát to bude pravý obránce Liverpoolu Jon Flanagan.
Posledni komentare
06.12.2011 19:49:20: Je jich tu hodně, obzvlášť z LFC, ale to hlavně proto, že Anglii hodně sleduji, takže mi ti hráči do...
02.12.2011 19:06:58: anglicanou je to akosi privela,nehadzte tu kazdeho hraca co nastupi na jeden alebo dva zapasi,za nem...

Arsenal, Liverpool i Man United se mohou chlubit nadějnými záložníky, ať už je řeč o Wilsherovi, Ramseym, HendersonoviShelveym či Cleverleym. Chelsea však za nimi nezaostává a také má svůj prvotřídní drahokam - Josh McEachran.

Po kratší odmlce se znovu zastavíme v Anglii. Zemi kolébky fotbalu totiž roste dost možná nový Rio Ferdinand a jmenuje se Phil Jones.
Zastavíme se v Liverpoolu. Tomu totiž patří Jonjo Shelvey, který momentálně hostuje v Blackpoolu.
Anglie již několik let marně čeká na nějaký velký úspěch na mezinárdoní úrovni, soudě však podle nynějších talentů to vypadá, že by ji mohla čekat světlá budoucnost. Jedním z těch mladíků, kteří by ji mohli v budoucnu přinést kýžené úspěchy je Kyle Walker z Tottenhamu.
Posledni komentare
09.11.2011 18:04:09: to je bek!!!!
Zamíříme do Liverpoolu, kterému může za pár let vyrůst další velký kapitán jakým je dnes Steven Gerrard. Jedná se o Conora Coadyho.
Jedním slovem: Wonderkid. Anglie našla dalího hráče typologicky podobnému Theo Walcottovi či Aaronu Lenonovi. Ba co víc, Alex-Oxlade Chamberlain má veškeré parametry na to, aby se stal ještě lepším hráčem než tito dva jmenovaní.
Po menší odmlce Vám zde opět představím Angličana, a sice 20letého Jordana Hendersona, který je čerstvým hráčem Liverpoolu.
V posledních týdnech na tomto webu zažitý algoritmus střídání životopisů Němec - Angličan dnes zakončíme dlouho slibovaným Connorem Wickhamem, který může vyrůst v dalšího Wayna Rooneyho.
Liverpoolská akademie má ve svých řadách "více než jen" talentovaného hráče. Teprve 16letý Raheem Sterling svým potenciálem začíná udivovat celou fotbalovou Anglii.
1  
2  
3