SVĚTOVÉ TALENTY

Další díly: Juan Iturbe a Oscar. Tento web se zabývá životopisy fotbalových talentů do 21 let.

Anglie

Do letošní sezóny Premier League vlétl jako hurikán a svými kvalitními výkony se dostal do anglických médií. Řeč je o Ravelu Morrisonovi z West Hamu United.
Produkty liverpoolské akademie letos dostávají hodně šancí v á-týmu a nutno podotknout, že jde hned o několik velice nadějných kousků. A další jsou na řadě...
Dnes zavítáme do Anglie, do Birminghamu, kde roste po Joe Hartovi další kvalitní gólman, což je pro reprezentaci Albionu jedině dobře.
Southampton je proslulý svou skvělou prácí s mládeži, Walcott, Bale, Oxlade-Chamberlain – to jsou velká jména, která v posledních letech Saints vyprodukovali. A další na řadě je Luke Shaw, jehož uvedu na tomto webu jako talent číslo 150.
Angličanů je na tomto webu spousta a ani dnes se to nezmění, neboť si posvítíme na Nicka Powella, drahokam Crewe Alexandra.
Arsenal je pověstný svou základnou talentů a Carl Jenkinson rozhodně patří mezi ty hodně nadějné. I čtvrtý životopis z posledních pěti tak strávíme na britských ostrovech.
Očekávaným životopisem tady na webu byl Wilfried Zaha a dnes nadešel ten den, kdy si ho blíže představíme.
Posledni komentare
02.04.2012 23:31:39: What a player :OOO
Everton je známý svou skvělou výchovou mladých hráčů, ostatně takový Wayne Rooney mluví za vše. A dalším, kdo by mohl získat slávu je Ross Barkley.
Na tomto webu je plno Angličanů a nejinak tomu bude i dnes. Přibude zde totiž Nathan Redmond, zářivá hvězdička týmu z Championship Birminghamu City.
Nový Robbie Fowler? Možná...Dnes si něco povíme o Adamu Morganovi, který má obrovské střelecké vlohy a mohl by se tát stejně slavným jako právě jeho fotbalový vzor.
1  
2  
3